Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /mnt/data/accounts/n/noblexity/data/www/rofko.cz/libs/Nette/loader.php on line 12
MorfKO | Ring of Fire
← Zpět na přehled

MorfKO

Víťa Novák vitnovakcz@gmail.com

Zde můžete spatřit část legendárního seskupení karet nazývané "MorfKO" (Morgen + Rofko). Jsme parta z okolí Pardubic, která nemá ráda alkohol stejně jako ty  *WINK*  . "MorfKO" nás doprovází na všech komornějších akcích, počínaje house party a končíce posezení v hospodě.

Ano, složení těchto karet je přizpůsobeno hře v hospodě. /POZOR!/ Máme případ, kdy majitel vyhnal štamgasty o hodinu dřív se slovy "to si s váma prostě zahrát musim" (pozvracel si hospodu)  *LAUGH*  .

Ideální složení vidím v převaze mužů, protože mnoho z nich díky větám typu "to nikdy nemůžu vypít" můžete rychle zařadit do pohlaví ženského :/. První dny s "MorfKOem" vám příjdou takový jiný, zvláštní.. a to jak vám, tak lidem ve vašem okolí. Po čase vám ovšem příjde reálný vypít půlitr míchanice piva, morgena s colou, vodky s džusem a vína.. vaším prarodičům příjde naprosto normální textovka "tak kdy dáme sex kočko" z vašeho čísla... stejně jako že se hospodský ani nepozastaví nad tím, že má plnou hospodu dinosaurů  *LAUGH*  ... Kéž by mohl každej z vás zažít tolik srandy stejně jako já jen díky této hře  *SMILE*   ..

Přeju spoustu zábavy  *SMILE*   Kvítek

Karty v balíčku