Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /mnt/data/accounts/n/noblexity/data/www/rofko.cz/libs/Nette/loader.php on line 12
Skupina karet 10 | Ring of Fire

Ring of Fire Speciální katalog karet a pravidel

Skupina karet 10

Bathroom card 2781

Žádnému hráči není povoleno odejít na záchod, pokud nemá dopité pití anebo pokud s sebou nebere tuto kartu. Hráč si musí tuto kartu okamžitě položit pod svoji sklenici, nesmí ji držet v ruce nebo ji jinak schovávat. Kdykoliv se chce napít, musí tuto kartu přikrýt rukou. Když na to zapomene, ostatní hráči se můžou pokusit mu ji ukrást. Tato karta může být použivat pouze 1x.

Cargo 2537

Hráč, který si vybere tuto kartu, říká: "loď přijela do přístavu a přivezla náklad plný ..." a řekne nějakou skupinu, jako "politiků", "bot", "hráčů rugby" atd. Pak hráči po směru hry jmenují něco z této skupiny (např. "bot" - sandále, bačky,...). Kdo řekne něco špatně nebo nemůže na nic přijít, pije.

Go on then! 2647

Hráč si musí odstranit část oblečení.

Chinese fire drill 2860

Když se objeví tato karta, všichni musí vstát, utíkat okolo stolu a sednout si na místo svého souseda. (tzn. oběhnout stůl, minout svoji židli a sednout si na další). Kdo si sedne jako poslední, pije. (aby se zamezilo podvádení, kdo srazí něčí židli, pije)

Toilet card 2730

Pouze držiteli této karty je povoleno odejít na záchod.

Simon says 2819

Hráč udělá nějaké znamení. Např.: mírové "véčko" nebo se dotkne nosu toho po pravici. Další pak musí udělat to co udělal on a přidat k tomu své znamení. Takto to pokračuje dál. Kdo nedokáže zopakovat všechna předchozí znamení, pije.

Rule 3062

Hráč vymyslí pravidlo. Toto pravidlo musí všichni hráči dodržovat (pije se levou rukou). Ten, kdo pravidlo poruší, se musí napít.