Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /mnt/data/accounts/n/noblexity/data/www/rofko.cz/libs/Nette/loader.php on line 12
Skupina karet 7 | Ring of Fire

Ring of Fire Speciální katalog karet a pravidel

Skupina karet 7

7 or Sippin' 2326

Dvakrát hoďte kostkou. Jestliže 2 hozená čísla nedají do hromady 7 a více, pijete počet panáků (napití), kolik jste hodili.

Game of Sevens 2386

Hra o sedm, se hraje tak, že se po směru hry říkají popořadě čísla a kdykoli je řečeno číslo 7 nebo násobek sedmi, musí daná osoba říct "poser mě, apod.", jinak prohrává. Když se řekne "poser mě", otáčí se směr počítání.

Random text 2727

Hráč, který si vybere tuto kartu se musí vzdát svého mobilního telefonu a dát ho jinému hráči, aby napsal sms zprávu jakékoliv osobě z jeho adresáře. Při odpovědi je povinností hráče ukázat odpověď.

God 2421

Hráč si přilepí tuto kartu na čelo a dokud mu karta nespadne nebo si někdo jiný nevytáhne "7", může dělat co se mu zachce - přinutit ostatní hráče dělat cokoliv se mu zlíbí (pokud to není v rozporu se základními pravidly hry)

Snake-eyes 2689

Hráč, který si vybere tuto kartu se stává "hadíma očima" a pokaždé, když naváže s jiným hráčem oční kontakt, musí ten hráč pít.

Heaven 2991

Hráč, který jako poslední zvedne ruku do vzduchu, se napije.