Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /mnt/data/accounts/n/noblexity/data/www/rofko.cz/libs/Nette/loader.php on line 12
Skupina karet 9 | Ring of Fire

Ring of Fire Speciální katalog karet a pravidel

Skupina karet 9

Tongue Twister 2172

Hráč, který kartu vytáhne, určí nějaký jazykolam. Ostatní hráči potom - ve směru hodinových ručiček - musí jazykolam opakovat. První hráč, který se přeřekne nebo bude mluvit moc pomalu, pije.

9 and Fine 2499

Napijte se (nejlépe panák) a držte ho v ústech 9 sekund. Jestliže selžete, pijete znovu.

Whine 2744

Hráč, který si vytáhne tuto kartu, si musí o něčem postěžovat. Např.: "to víno je moc studené", "moje pivo chutná jako septik",... Další hráč po směru hry si pak musí postěžovat o něčem jiném. Takto to pokračuje do té doby, kdy si hráč nemá o čem postěžovat nebo použije již řečenou stížnost. Tento hráč prohrává a pije.

Thrift Tranny 2973

Všichni hráči si vymění kus oblečení se sousedem napravo, nalevo nebo přímo naproti. Oblečení si smí vyměňovat pouze hráči opačného pohlaví a nesmí se vyměnit tak, aby jim přišlo zpátky jejich vlastní.

Thumb master 5328

Hráč se stává "mistrem palců". Kdykoli během hry pak položí palec na stůl. Kdo si toho všimne jako poslední a dá poslední palec na stůl, prohrává a pije. Lze využít pouze 1x na jednu kartu.

Nose game 2725

Hráč si tuto kartu nechává a může ji použít kdykoli během hry. Hráč si pak položí prst na nos, poslední kdo si toho všimne a dá si také prst na nos, prohrává a pije.

Rhyme 2826

Hráč, který táhl tuto kartu, řekne slovo. Hráč po jeho levici musí na toto slovo rychle vymyslet rým. Takto hra pokračuje dokola. Pokud někdo nedokáže vymyslet rým nebo řekne slovo, které už bylo, tak se napije.