Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /mnt/data/accounts/n/noblexity/data/www/rofko.cz/libs/Nette/loader.php on line 12
Skupina karet A | Ring of Fire

Ring of Fire Speciální katalog karet a pravidel

Skupina karet A

A spelling B 2670

Hráč, který si vytáhne tuto kratu, vybere jiného hráče, aby vyhláskoval slovo, které mu určí. Jestliže selže, pije.

Genocide 2751

Každý se napije. Kdo se napije jako poslední, pije znovu.

Asshole 3301

Hráč se stává "trotlem" (případně kokotem, čůrákem, atd.) a musí nosit určenou "trotlí čepici" (např. bednu od piv) a musí si ji nechat dokud si někdo jiný nevytáhne eso. Kdokoli pak může "trotla" přinutit, aby cokoli udělal (nějaký úkol, vypít pití,...). "Trotl" může odmítnout (za penále 1 drinku/napití) a daný hráč nesmí "trotla" do ničeho nutit po jedno kolo. Všichni hráči musí "trotla" nazívat trotlem. Kdo ho nazve normálním jménem, pije.

Hot seat 2846

Každý hráč se smí zeptat toho, kdo si vytáhne eso na otázku. Jestliže hráč odmítne odpovědět, musí se napít. (v podstatě na styl: truth or dare)

Ace slap your face 3340

Hráči se musí profackovat. Kdo se profackuje jako poslední, pije.

Ace is bass 2882

Hráč udeří oběma rukama do stolu. Poslední, kdo tak udělá, pije.

Ace to the face 3661

Každý si vytáhne kartu a přilepí si ji na čelo, aniž by se podíval jakou má hodnotu. S pomocí ostatních se snažíte přijít na to, jakou má vaše karta hodnotu. Poslední, kdo na to přijde, pije. (nesmíte napovídat číselnou ani symbolickou hodnotu. Např.: tvá karta je číslo které přichází po 6)

Ace in your face 3979

Hráč si připevní toto eso na čelo (naslinit a přilepit) a musí pít, dokud ta karta nespadne.

Dirty Pint 4746

Hráči, kteří vytáhnou první 3 esa, vylijí část obsahu svého pití do prostředního půllitru. Hráč, který si vytáhne 4. eso, ten půllitr vypije.

Race 4303

Hráč vybere jiného hráče, aby s ním závodil v exování. Oba hráči musí vypít celý obsah svých sklenic.

Hláskování 3348

Hráč vybere libovolného hráče a vybere mu slovo, které má za úkol vyhláskovat. Nedokáže-li to, pije.

Waterfall 9708

Všichni zvednou své sklenice a pijí. Jakmile se rozhodne přestat pít ten, kdo kartu táhl, může přestat pít i hráč po jeho levici. Takto se pokračuje, dokud nepřestane pít poslední hráč. Jiná pravilda během vodopádu neplatí.